Vietnamská jízda | Prožij Vietnam na 2 kolech!

HANOJSKÁ TOUR

Vystupte z pozice turisty a poznejte hlavní město jako místní.

Zažijte opravdovou Hanoj

Hanoj je téměř 10 miliónové město o rozloze 3 360 km² a tím pádem 2x větší, než Londýn, 4x, než New York a 7x, než Praha.

Drtivá většina návštěvníků se však pohybuje pouze po staré čtvrti v centru města o rozloze pouhý km²! 

A to je obrovská škoda…

Stará čtvrť je krásná svou architekturou, spletitými úzkými uličkami, velmi rušným životem i dopravou, nejspíše zde budete bydlet a navštívit by jí měl rozhodně každý.

Dnes je to však primárně turistická a komerční oblast a opravdový Hanojan ze staré čtvrti možná původně pochází, ale velmi pravděpodobně tam již nežije.

Pokud chcete poznat autentickou Hanoj takovou, jaká je doopravdy dnes z pohledu lokálních obyvatel, mé tour tvořené na míru vaším představám jsou tu přesně pro vás.

Romana W.
Romana W.Celodenní Hanojská tour
Read More
Velké díky Vaškovi za jeho skvělý nápad „provedu vás Hanojí“ (dárek pro mé 3 nej)… Neskutečný zážitek. Hltali jsme každou minutu, každý kilometr a že jich bylo 16 v nohách i na moto taxi. Slejvák i sluníčko bylo, pivča, spoustu smíchu a to nejvíc - autentické Michelinské restaurace, ranní Vietnamská káva v kavárně u jezera, chrámy, pagody, katedrála, úzké uličky a život místních, vlak bez davů turistů, trhy, ochutnávka místních pochoutek, ruch noční Hanoje, po celý den vyprávění o životě, kultuře, historii Hanoje… Pokud existuje ocenění za nej průvodce, patří našemu Vendovi. Bylo to naprosto skvělé, úžasné, dokonalé… Mooooc děkujeme a těšíme se na další cesty 🛵 R.J.R.M.

Osobně vás provedu. Přesně podle vašich představ.

Hanojské tour mají za cíl ukázat návštěvníkům jak zcela zásadní historické památky důležité pro pochopení kontextu hlavního města i země, jako takové, ale především dát možnost nahlédnout do opravdového života a rytmu místních obyvatel.

Co je na mých tour ale nejzásadnější je, že je tvořím na míru podle představ a požadavků svých zákazníků. 

Chcete úplně vynechat historické památky? Žádný problém, budeme prozkoumávat pouze rezidentní oblasti a jejich skrytá zákoutí!

Toužíte po tom poznat co nejvíce nejlepších lokálních restaurací a kaváren? Skvělé, v Hanoji nemám větší vášeň, kterou bych s vámi dokázal sdílet!

Rádi byste od každého trochu? Vytvořím perfektní trasu mixující vaše parametry a vytoužené tematické okruhy.

 

Hanoj je mým druhým domovem po celých 8 let, co jsem ve Vietnamu, a znám jí jak své boty

Půldenní, celodenní a dvoudenní tour jsem vytvořil proto, abych mohl osobně předávat autentické poznání Vietnamu za minimum času.

Pojďme se potkat, společně prozkoumat hlavní město a především strávit čas během kterého vám budu moci o Hanoji, Vietnamu a Vietnamcích na reálných příkladech ukázat a říct vše, co o nich vím!

0
let života v Hanoji
0 +
pinů v Google Maps
0 +
provedených návštěvníků

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ TÉMATA MÝCH HANOJSKÝCH TOUR

Lokální rezidentní oblasti, kde žijí a tráví čas místní – jak vypadá typicky Vietnamské bydlení, trhy a jak tráví svůj volný čas?

Nejlepší lokální jídelny, restaurace a kavárny – typická Hanojská jídla a nejhezčí kavárny.

Hlavní pamětihodnosti města pro komplexní pochopení historického kontextu Hanoje i Vietnamu.

Skrytá zákoutí a nekonečně fotogenické úzké uličky Hanoje.

Náboženské chrámy, muzea a galerie pro rozsáhlý vhled do Vietnamské kultury.

Cokoliv dalšího si budete přát a v hlavním městě poznat!

Co můžete očekávat?

TRASA VYTVOŘENÁ NA MÍRU

Podle vašich konkrétních parametrů a představ vytvořím a osobně provedu trasou vytvořenou pouze pro vás. Stejně jako vytvářím komplexní cestovatelské Individuální plány, tak i tour po Hanoji navrhnu s maximální pečlivostí a kreativitou na míru.

Ať už budete chtít vidět a vyzkoušet cokoliv, celý program vymyslím a sestavím do uceleného okruhu plného zajímavých aktivit a zážitků. Pevně věřím, že díky tomu se tak budete bavit od samého začátku až do úplného konce!

BUDEME SI POVÍDAT

A hodně… Proč to celé dělám je, že představovat autentický Vietnam je mou vášní a vždy o ní nadšeně rád mluvím. Na názorných ukázkách, které zahrnu do naší trasy, vám vysvětlím a předám mnoho zajímavostí, ať už to bude o typicky Vietnamském životě, jídle, kulturních zvycích, náboženství, nebo prostě jen myšlení, mentálním nastavení a směru dnešních Vietnamců.

Vietnamská kultura má mnoho svých specifických aspektů a já se vám je budu maximálně snažit předat tak, abyste si z mé tour odnesli maximum poznání a komplexního pochopení místa v kterém se zrovna budete nacházet.

LÁSKA PROCHÁZÍ ŽALUDKEM

A já se budu opravdu snažit, abyste si Hanoj i Vietnam zamilovali. Jídlo – a především to Hanojské – je má absolutní vášeň a hledání těch nejlepších je prakticky nekonečně dobrodružná cesta po které tak rád chodím. 

Podle trasy a dostupného společně stráveného času se budu snažit maximálně začlenit co nejvíce jídelen, restaurací, kaváren, pivnic a jiných občerstvení, abyste ochutnali maximum z toho nejlepšího, co gastronomická scéna Hanoje nabízí. A že toho nabízí opravdu hodně…

HANOJ JE I POHODOVÉ MĚSTO, VĚŘÍTE?

Na první pohled vám to může přijít jako nemožné, ale Hanoj miluji mimo jiné právě proto, že se zde dají najít i velmi klidná, kulturně bohatá a unikátně autentická místa. Život na ulicích je rušný, doprava hustá, troubení hlasité a právě proto neustále vyhledávám a navštěvuji místa zcela opačného rázu do kterých před tímto vším ruchem mohu utéct a plně načerpat i velmi mírumilovného ducha Hanoje.

Ať už to je nespočet zapadlých jezer, které město nabízí, skrytých tichých uliček, kde lidé pěstují květiny nebo sedí před svými oblíbenými kavárnami, nebo parků, kde cvičí a tancují, pokusím se s vámi sdílet i tuto stránku lokálního života, kterou spousta návštěvníků málokdy dokáže poznat.

PODMÍNKY A CENA

Mé Hanojské tour jsou omezené pro maximálně 7 osob.

Půldenní tour začínají typicky ráno v 8:00 hod, nebo odpoledne v 14:00 hod a to vyzvednutím na hotelu, nebo na předem domluveném místě.

Trasy jsou ideálně navrhnuté tak, aby se daly projít pěšky. V případě nutné přepravy na delší vzdálenost se transport řeší taxíky, moto taxíky, nebo smluvenými privátnimi auty.

Veškeré náklady na stravování, transport, vstupy, apod. si účastníci hradí sami. Cena uvedená níže je pouze za mé služby, čas a osobní náklady.

Ceník Hanojských tour

  • Půldenní tour (5 hodin) 3 500 Kč
  • Celodenní tour (10 hodin) 6 000 Kč
  • Dvoudenní tour (2x10 hodin, nebo dle domluvy) 10 000 Kč
  • Vícedenní individuální tour Dle domluvy

Platbu za půldenní, nebo celodenní tour vyžaduji předem v plné výši na bankovní účet. Pro vícedenní tour vyžaduji 50% zálohu předem a zbylých 50% nejpozději 1 den před smluveným začátkem tour.

Mám zájem! Co dál?

Tak to mám radost a už nyní se budu těšit na naše společné malé dobrodružství! Kliknutím na odkaz níže vyplňte vstupní dotazník ohledně vaší představy, jak chcete Hanoj poznat a zažít. Na základě toho se vám ozvu zpět s návrhem konkrétní trasy, míst a aktivit, které bychom spolu zažili.

Chcete se na něco zeptat? Neváhejte se mi ozvat na email info@vietnamskajizda.cz.

Scroll to Top