Vietnamská jízda | Prožij Vietnam na 2 kolech!

KONZULTACE

Nejjednodušší, nejjistější a nejrychlejší způsob, jak získat ověřené informace o cestování po Vietnamu.

Zeptejte se na cokoliv

Vyhledávat aktuální a ověřené informace v přeplněném prostoru internetových blogů, videí a cestovatelských profilů vám zabere obrovské množství času a energie. I tak mnohdy skončíte s pocitem nejistoty, zda vše, co jste dlouze hledali a ověřovali, je vůbec pravda, nebo ta nejlepší možnost pro vás.

Ať už chcete získat odpovědi na základní informace jako víza, peníze, počasí, doprava, zdravotnictví, kam, kdy a na jak dlouho se vůbec vydat, anebo již máte svůj pečlivě vytvořený itinerář cesty a hledáte finální kontrolu a ujištění, že vše, co jste pečlivě vymysleli, je reálné a dává smysl, má konzultace je tu přesně pro vás.

Ušetřete čas a získejte jistotu k vaší cestě tím nejjednodušším a nejrychlejším způsobem – zavolejte si se mnou.

Ondřej O.
Ondřej O.16 dnů ve Vietnamu podle zkonzultovaného itineráře
Read More
Pokud chcete navštívit Vietnam (i bez motorky), určitě doporučuji se poradit s někým kdo se zde dobře vyzná. Měl jsem s Vaškem dvě konzultace, které mi velmi pomohly při vytvoření plánu mé cesty a ušetřil jsem obrovské množství času. Vašek mi poradil místa, které bych svépomocí nikdy nenaplánoval. Dostal jsem jasné odpovědi na všechny mé dotazy + různé tipy na ubytování, restaurace, transfery a hlavně jak se dostat na zajímavá místa, kde nebudou davy turistů. Za poměrně málo peněz jsem obdržel velké množství informací, které mi opravdu pomohly. Na Vaška bych se určitě obrátil znovu v případě další návštěvy Vietnamu.
Filip H.
Filip H.28 dnů ve Vietnamu podle zkonzultovaného itineráře
Read More
Plánování a itineráře jsou moje hobby a vždy si je vypracuju sám, ale k tomu je potřeba posbírat spoustu informací. Za tímto účelem jsem se spojil s Vaškem, který má Vietnam proježděný křížem krážem a domluvili jsme se na konzultaci během které jsem se dozvěděl spoustu užitečných rad a informací. Doporučuji.
Previous
Next

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY BĚHEM KONZULTACÍ

Která místa a oblasti navštívit a která naopak zcela vynechat vzhledem k mým možnostem a preferencím?

Jak se dostat z konkrétního místa A do místa B tím nejlepším způsobem? Jakou trasu zvolit, kde a kdy zakoupit jízdenky?

Kolik času strávit na konkrétních místech, aby to bylo akorát?

Tipy na nejlepší jídla a ubytování v konkrétních destinacích?

Jak se zabalit a připravit obecně na cestu do Vietnamu?

Aktuální informace + zkušenosti profesionálního cestovatele a průvodce.

Díky mým bohatým zkušenostem s cestováním, průvodcováním a vytvářením Individuálních plánů po celé zemi velmi dobře vím, co každého návštěvníka zajímá před cestou samotnou i během ní.

Vietnam je velmi dynamicky rozvíjející se země a oblast turismu se razantně mění doslova každý rok. Díky mnohaletým zkušenostem a aktuálním informacím o destinacích a nových trendech dokáži individuálně na míru pomoci k tomu, aby vaše cesta po Vietnamu bezpečně naplnila očekávání, ne-li je překonala.

PROČ ZVOLIT KONZULTACI SE MNOU

Jak to funguje

1. NAPIŠTE MI S ČÍM CHCETE POMOCI

Kontaktujte mě a stručně (nebo i velmi podrobně) mi popište s čím byste v rámci konzultace chtěli pomoci. 

Pokud máte již připravený svůj vlastní itinerář cesty, pošlete mi ho, ať se na vše podívám předem a během samotné konzultace tak můžeme jít maximálně k věci.

2. POTVRZENÍ TERMÍNU KONZULTACE A PLATBA

Domluvíme se na společném termínu online hovoru a za konzultaci mi zaplatíte předem.

3. KONZULTACE PŘES GOOGLE MEET

Sejdeme se v místnosti přes Google Meet (případně jiné vhodné komunikační platformě umožňující sdílení mé obrazovky). Jsem milovník map, rád mluvím dopodrobna a během konzultace vám budu chtít mnoho věcí ukázat i vizuálně, abyste o všem měli zcela jasnou představu a vědomosti.

Během konzultace zodpovím jakékoliv vaše dotazy a velmi pravděpodobně vám poskytnu i mnoho informací navíc. Pokud zrovna něco vědět nebudu, dohledám to a následně pošlu mailem.

CENA A KONTAKT

Konzultace probíhá v 60 minutových blocích dle následujícího ceníku:

  • 1 hodina 1000 Kč
  • Každá další hodina 800 Kč

V PŘÍPADĚ ZÁJMU PROSÍM VYPLŇTE NÁSLEDUJÍCÍ FORMULÁŘ

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas se zpracováním vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Jak je nakládáno s vašimi údaji naleznete v podmínkách o ochraně osobních údajů.
Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromípodmínkami používání.
Scroll to Top