Vietnamská jízda | Prožij Vietnam na 2 kolech!

INDIVIDUÁLNÍ PLÁN

Plán cesty vytvořený na míru pro všechny cestovatele, kteří chtějí projet Vietnam na „vlastní pěst“.

Přesně podle vašich představ

Díky mým bohatým zkušenostem vám naplánuji itinerář cesty tak, aby vyhovoval vašim požadavkům, možnostem, schopnostem i finančnímu rozpočtu.

Odpadnou vám náročné a dlouhé přípravy před cestou a budete se tak moci soustředit jen na samotné poznávání přímo ve Vietnamu. 

S jistotou, bezstarostně v praktickém a funkčním elektronickém průvodci navrhnutém přesně podle vašich preferencí.

Monča K.
Monča K.45 dnů ve Vietnamu podle Individuálního plánu
Read More
"Přemýšlíte, že navštívíte krásu Vietnamu? Už teď Vám mohu říct, že procestovat ho s plánem od Vaška je to nejlepší co můžete udělat!☺️ Individuální plán podle vašich představ je krásně přehledný, poučný a dostanete se na místa, které by jste sami nenašli. Každý den skvělé tipy na jídla, památky, ubytování aj. Skoro nám celou dobu přišlo, jakoby byl Vašek s námi ☺️ Ještě jednou moc děkuji, protože teď máme dlouho na co vzpomínat 💚☺️ Byla to fakt pořádná VIETNAMSKÁ JÍZDA!
Klárka R.
Klárka R.11 dnů ve Vietnamu podle Individuálního plánu
Read More
Jsem zvyklá si vždy všechno plánovat sama, ale nějak nebyl moc čas a chtěla jsem zkusit něco nového a musím říct, že to byla dobrá volba. Hlavně to, že jsem se tedy vůbec nemusela starat, jak se kam dostanu, prostě jsem jen koukla do plánu a tam byla mapka a vyznačená zajímavá a doporučená místa. Některá z nich bych jinak určitě nenavštívila a to by byla fakt škoda. Líbí se mi, že si v plánu každý může najít to "svoje" a naopak vynechat věci, které ho až tak nezajímají a není problém si plán i časově trochu pozměnit (což jsem udělala několikrát). Prostě má to vymakané! ☺️
Adriana A.
Adriana A.20 dnů ve Vietnamu podle Individuálního plánu
Read More
Plán byl velmi přehledně rozvržen do celkové tabulky a do detailních denních itinerářů - města, předpokladaný počet ujetých kilometrů, link na online mapu, náhled do programu, body zájmu (kulturní místa, aktivity a zajímavé cesty), doporučení na jídlo a ubytování a denní rozpočet. 
Mapa byla naprosto skvěle a přehledně vytvořená. Na každý den jiná s vyznamenanými trasami a zastávkami na kulturní místa, jídlo a ubytování. Používali jsme ji v podstatě nonstop a navigovali se výhradně podle ní.
Terka B.
Terka B.15 dnů ve Vietnamu podle Individuálního plánu
Read More
S Vaškem byla perfektní a rychlá komunikace a za pár týdnu byl individuální plán na světě, včetně rezervací na motorky. Plán je zpracovaný do nejmenších detailů! Každý den jsme měli přesné instrukce, rady, tipy a doporučení na ozkoušené jídlo, na ubytování, na krásná, úchvatná místa, prostě na všechno a vždy toho bylo strašně moc na výběr. Záleželo jen na nás jestli navštívíme jen něco nebo všechno 🙂 Prostě a jednoduše... Pokud někdo přemýšlíte, jestli do toho jít nebo ne, tak za mě je bez váhání jasná odpověď ANO! Vietnam se určitě chystáme ještě navštívit a už teď se těším na Vaškův další plán 😍 Je to profík a člověk na správném místě 🙂
Šimon Ch.
Šimon Ch.24 dnů ve Vietnamu podle Individuálního plánu
Read More
Vaškův plán nám umožnil navštívit místa, na která bychom jinak vůbec nenarazili. Plno z nich v průvodcích nenajdete, a hlavně se díky plánu vyhnete turistickým pastím. Velmi jsme ocenili tipy na jídlo v každé oblasti, kterou jsme projížděli a doporučení na ubytování, což nám ušetřilo spoustu času a nervů. Do Asie jako takové jsme jeli poprvé, a i když Vietnam není takový kulturní šok jako jiné asijské státy, tak vám plán dá pocit klidu a nemusíte se tolik stresovat. Vašek nám také zařídil vše spojené s půjčením motorky, a také nám řekl veškeré informace k přejezdům vlakem/letadlem. Pokud chcete objevovat nová exotická místa a zároveň chcete jet bez stresu, tak si plán určitě objednejte. Litovat nebudete 😉
Vít K.
Vít K.16 dnů ve Vietnamu podle Individuálního plánu
Read More
Od Vaška jsme měli plán na 16 dní a ve Vietnamu jsme byli skoro měsíc. Díky Vaškovi jsme se vydali na skrytá místa, která v Google maps opravdu nenajdete. Úchvatné vodopády uprostřed džungle, jezírka v horách, krásné pláže bez lidí... nádhera. Díky tomu, že Vašek projel všechny silnice a ví kudy jet, tak máte jistotu, že nepojedete celý den za nějakým kamionem na dálnici a nepříjemným silnicím se skoro vyhnete. A hlavně ten komfort, že nemusíte pořád něco Googlovat, nebo se rozhodovat kudy jet, ten je k nezaplacení. Díky Vašku a kdo plán zvažuje tak na 100% doporučuju.
Previous
Next

Kladli jste si tyto otázky
při plánování vaší cesty do Vietnamu?

„Kam, kdy a na jak dlouho se přesně vydat?“

„Kde jsou ty nejkrásnější hory, pláže, cesty i jídla?“

„Neuvíznu jen na místech plné turistů a nepoznám tak autentický Vietnam?“

„Jak celou cestu naplánovat tak, abych jí svými schopnostmi zvládnul za dostupný čas?“

„Bude naplánovaná cesta vyhovovat mému rozpočtu?“

Pokud ano, tak jste na správném místě, jelikož vám se vším zmíněným dokážu pomoct.

Plánování opravdu dobré cesty po Vietnamu není jednoduché. Stejně jako s myšlenkou Vietnamské jízdy – prozkoumávat a sdílet všechny jeho krásy s lidmi osobně – jsem se rozhodl podporovat i další nezávislé cestovatele se zájmem poznat pravý Vietnam vytvářením Individuální plánů.

PROČ SI ODE MĚ NECHAT VYTVOŘIT INDIVIDUÁLNÍ PLÁN

0 +
Vypracovaných plánů
0 +
Naplánovaných dnů
0 +
Cestovatelů

Jak vám pomůžu

PODROBNÉ TIPY, NA VŠECHNO.

Celou cestu vám naplánuji tak, abyste navštívili ty nejlepší a nejvhodnější místa, která rozhodně nesmíte minout. A věřte mi, že spoustu z nich byste sami jen tak nenašli. Napíšu vám, jak se na ně dostat, jakou nejhezčí nebo nejpraktičtější cestou a samozřejmě co, jak a jak dlouho tam dělat

Dám vám i tipy na konkrétní stravovací podniky a ubytování na každý den v dané oblasti, abyste vždy ochutnávali dobrá lokální jídla, spali v co nejvíce kvalitních ubytováních a zároveň svůj rozpočet drželi pod kontrolou

To vše dostanete zadané v podrobných Google mapách pro snadnou navigaci ve vašem telefonu.

INDIVIDUÁLNĚ, NA MÍRU.

Vůbec první a také nejdůležitější podmínkou je poznat vás co nejlépe. Díky podrobnému dotazníku zjistím, jaké jsou vaše potřeby, představy a samořejmě možnosti. Správné a podrobné porozumění je klíčem k tomu, abych vám Individuální plán vytvořil dobře a doopravdy na míru.

Škála preferencí je rozsáhlá, ať už se týká navštívených míst a oblastí (hlavní známé destinace, odlehlé oblasti), prostředí (moře, hory, města, vesnice, odlehlá místa), zájmů (kultura, historie, jídlo), stylu cestování (aktivní dobrodružství, pohodový odpočinek nebo něco mezi tím), tempu (co nejvíce oblastí nebo méně a více do hloubky), jízdních zkušeností (pohodová nebo rychlá jízda, horské úseky, offroady) a časových i finančních možností.

KDE SI PŮJČIT MOTORKU? I TO NECHTE NA MNĚ.

Půjčoven je na vietnamském trhu mnoho. Dobrých a spolehlivých půjčoven je ale velmi málo. Pronájem motorky jako dopravního prostředku, který bude stěžejním nástrojem celé vaší cesty, je rozumné vybrat pečlivě. Jakou půjčovnu a jakou motorku nebo skútr si vůbec vybrat? I s tím vám pomůžu a také zařídím za vás, abyste se opět nemuseli o nic starat.

Co dostanete

Plán má do maximální možné míry nahradit mě, jako osobního průvodce ve Vietnamu, a stát se tak vaším elektronickým průvodcem, kterého budete mít vždy po ruce ve vašem mobilním telefonu. Díky plánu a všem informacím, které vám poskytnu, tak budete schopni využít, prožít a také přežít svojí cestu s jistotou, bezpečím, bezstarostným komfortem a hlavně na maximum. Jednodušší to být prostě nemůže.

Předem upozorňuji, že toho bude opravdu hodně a obsáhlost většinu lidí často ohromí!

 • Destinace
 • Vzdálenosti
 • Časy jízdy
 • Stručný program
 • Celkový rozpočet

Celkový plán je stručný přehled celé cesty. Vědět odkud kam, jak daleko a za kolik peněz každý den jet, je základ, který jistě čekáte.

 • Informace o trase – odkud kam, vzdálenost, doba jízdy a profil trasy
 • Body zájmu – příroda, kultura, zajímavé cesty/místa/oblasti, možné aktivity, doporučení na stravování a ubytování po trase
 • Podrobný program dne – co vás čeká, co je třeba udělat, na co se připravit, jaké jsou možnosti, jak co projet a navštívit tak, aby se vše dalo stihnout
 • Doporučení na jídlo a ubytování na trase
 • Denní rozpočet na jídlo a pití, ubytování, benzín a ostatní výdaje

Největší hodnota se skrývá v denních itinerářích s kompletním programem daného dne. Díky osobně a citlivě psaným textům si budete připadat, jako bych byl stále po vašem boku a jen vás naváděl, kam máte jet a co tam můžete dělat. Jsou tak podrobné, že bych se s nimi nebál konkurovat ani známým tištěným průvodcům. 

 • Mapy ke každému dni
 • Body zájmu
 • Konkrétní trasa
 • Alternativní trasy
 • Dostupné v mobilní aplikaci pro iOS/Android

Co tomu všemu ale dodává další rozměr jsou podrobné Google mapy. Ke každému dni jedna mapa se všemi zadanými body zájmů z denních itinerářů na které se tak budete moci kdykoliv a kdekoliv rychle navigovat. Vážně to nemůže být snažší.

Technické požadavky:

Celkový plán i denní itineráře jsou v PDF formátu a je tak nutné, aby váš chytrý mobilní telefon byl vybavený aplikací s podporou čtení PDF dokumentů.

Google mapy se prostřednictvím přímého odkazu otevírají v oficiální aplikaci Google Maps dostupné na platformy iOS a Android. Přístup k mapám je umožněn pouze na základě unikátní Gmail adresy a pro používání aplikace Google Maps je tedy nutné mít vytvořený email u společnosti Google.

Chete vidět ukázku?

To mě moc těší! Připravil jsem 1 kompletně naplánovaný denní itinerář, abyste měli představu, jak Individuální plán přesně vypadá. Vyplňte svůj email a pošlu vám ho do schránky.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas k zasílání novinek a nabídek Vietnamské jízdy. Jak je nakládáno s vašimi údaji naleznete v podmínkách o ochraně osobních údajů.

Money talk

Na kolik by vás individuální plán vyšel? Zde jsou cenové kategorie podle počtu dnů, které budete chtít naplánovat. 

 • 1 - 10 dnů 600 Kč/den
 • 11 - 15 dnů 480 Kč/den
 • 16 - 20 dnů 470 Kč/den
 • 21 - 25 dnů 460 Kč/den
 • 26 - 30 dnů 445 Kč/den
 • 31 - 35 dnů 430 Kč/den
 • 36 - 40 dnů 420 Kč/den
 • 41 a více dnů dle domluvy

Příklad výpočtu: Chcete naplánovat 14 dnů ve Vietnamu. To v ceníku spadá do kategorie 11 – 15 dnů ve které je cena za jeden naplánovaný den 480 Kč. Výpočet tedy je 14 dnů x 480 Kč = 6 720 Kč za celý plán.

Chci plán! Co dál?

Tak to je skvělé! Pojďme rovnou udělat první krok: POZNAT SE! Budu se o vás chtít dozvědět co nejvíce informací a především zjistit, jaké máte celkové představy a možnosti ohledně vaší cesty. Vytvořil jsem rozsáhlý dotazník, který nám v tom velmi pomůže. Tak se pohodlnně usaďte, zapněte svou cestovatelskou fantazii a napište mi o sobě:

 Po odeslání dotazníku se vám ozvu se základní ideou a konzultací vaší cesty. Po následném odsouhlasení, projevení vážného zájmu a zaplacení celé částky předem se pustím do vytváření plánu. 

Zhotovení plánu trvá okolo 2-3 týdnů podle aktuálního objemu prácečasových možností. Vyhrazuji si právo kdykoliv tuto dobu změnit dle mé aktuální situace.

Chcete se ještě na něco zeptat? Neváhejte se mi ozvat na email individualniplan@vietnamskajizda.cz.

Scroll to Top